plot

Jak nejlépe nabarvit oplocení

Vedle jeho kosmetické účinky, barva poskytuje venkovní konstrukce s ochranou proti nepřízni počasí. Ploty, zejména, je třeba ochranný nátěr každé 2 až 3 roky. Jsou obvykle postaveny od jiných konstrukcí a stromy, které by jinak mohly ochrana proti nepřízni počasí. Barva pomáhá železné a kovové konstrukce odolávají korozi. To také opevní dřevo před účinky větru, dešti, sněhu a extrémním teplotám. Plot-obraz je časově náročné, ale důležitý úkol. Tím, že dělá to u doporučených intervalech, můžete posílit plot, čímž se snižuje pravděpodobnost, že by potřeboval být nahrazen. Pokud se chcete dozvědět, jak se malovat plot, postupujte takto.
EditSteps
Obraz s názvem Malování plot Krok 11
Přípravka oblast kolem plotu. Příprava je rozhodující fáze plot malování. Chcete-li chránit vegetace podél plotu, zatímco chystá povrch pro malbu. Jedná se o časově náročný proces, ale to dělá práci.
Sekat a okraje trávy podél plotu. Trimujte keře a keře, které přiléhají k plotu. Použijte vyfoukávač vyhodit nečistot a posekanou trávu směrem od plotu.
Šířit drop hadříkem nebo plastové fólie v části plotu budete malovat. Mějte to na místě v průběhu celého projektu sbírat zbytky z prep práce a chránit před rozlitím.
V případě, že plot byl předtím léčen, seškrabujte uvolněnou nebo odlupující se barvu.
Tlakové mytí nebo písek nové, neošetřené dřevo plot. Je to nejlepší písku plot, který byl malován předtím. To pomáhá barva držet lesa. V případě potřeby použijte kartáč a směs 1-to-1 bělidla a vody vymýtit plísně na plot. Nechte povrch do sucha.
Pokud jste malování železa nebo kovové oplocení, použijte ocelovým kartáčem odstranit rez a pak písku povrch střední zrnitosti smirkový papír.
Po broušení setřete zbytky čistým hadříkem.
Těsnění a pásky z části plotu nechcete malovat, jako jsou ozdoby, šoupátek zámky a kliky a další hardware.
Obraz s názvem Malování plot Krok 22
Vyberte si tu správnou barvu pro svou práci. Ujistěte se, že využít venkovní lak na plot. Ty jsou speciálně ošetřeny tak, aby odolaly povětrnostním vlivům a přicházejí v různých typů.
Akryláty: Akrylová barva je trvanlivá a poskytuje vynikající vrstvu ochrany pro váš plot, ale možná budete muset použít základní nátěr s neošetřeným povrchem, než budete moci malovat.
Akrylátové skvrny: Skvrny, aby se na přirozenou krásu dřeva a obvykle nevyžadují základní nátěr, který maluje dělat. Jsou také jednodušší re-kabát a vyžadují minimální povrchové prep.
Olejové bázi venkovní barva: barvy na bázi oleje mohou vyžadovat několik vrstev a nemusí chránit, stejně jako akryly, ale poskytují vynikající vypadající povrch.
Smalt: Smalt barva je ideální pro železné oplocení a bran. Obvykle budete muset ošetřit povrch základním nátěrem korozi inhibující.
Automobilový průmysl epoxidová barva: Výhody automobilového epoxidu jsou, je to jeden kroku procesu a je velmi odolný. Budete muset míchat v tužidla s touto barvou, která se vás nutit, aby svou práci během asi 6 hodin