plot

Jak instalovat elektrický plot

Pokud potřebujete udržet dobytek obsaženy ve spisu či divokých zvířat ze svého dvorku, elektrické ohradníky může být dobrou volbou pro vás. Oba humánní a efektivní, elektrický plot linky mohou být použity k přiložit pastvu nebo do zahrady, a jsou jednoduché na instalaci a údržbu. Viz krok 1 pro více informací.
Část
1
editovat
Začínáme
Obrázek s názvem Instalace elektrický ohradník Krok 1 náhled

Naplánujte si rozvržení. Jak velký uzavřeného prostoru nebo bariéra potřebujete vytvořit pro vaše účely? Vzít v úvahu počet zvířat, které je třeba kontrolovat a určovat vzdálenosti a počet drátů, které je třeba použít k instalaci elektrické ohradníky. Pokud máte konkrétní pozemek vyhrazený pro elektrické skříně, vzít opatrná měření a rozhodne o správné výšky pro váš plot.
Rozhodnout na délce každého běhu, stejně jako výška a počet drátů potřebných k dokončení úlohy. Cena dráty na nohou u svého prodejce získat nejlepší možné řešení.
Obrázek s názvem Instalace elektrický ohradník Krok 2 náhled

Rozhodnout, kolik ortéza rohy budete potřebovat. Každý roh elektrického plotu bude muset být zpevněna rohového kusu. 1 výztuha bude stačit na koncích a v rozích se 6 nebo méně linek. 7 nebo více řádků vyžaduje dvojí ortézu při uvedení do oplocení.
Obrázek s názvem Instalace elektrický ohradník Krok 3 náhled

Dostatek plotové sloupky. Budete potřebovat hodně pracovních míst, a to zejména pokud se chystáte položit plot značné velikosti. Dřevěné sloupky jsou zcela trvanlivé a účinné, i když budou mít tendenci se rozkládat v průběhu času, zatímco kovové sloupky jsou nejjednodušší nastavit v zemi, ale může skončit dražší.