plot

Jak postavit dům

Budování svůj sen domů Muze Být jedním z nejvíce vzrušujících odměňování projektu, Které můžete zavazují.Betonové podlahy jsou pevné, nekluzké a odolné proti vsakování olejů. Získání MOŽNOST plánovat kazdy Krok procesů učinit rozhodnutí ohledně svého stavebního projektu JE velká zodpovědnost, je Muze Být ohromující i pro ty zkušenější do-it-kutilové. Vezmeme-li Rozsah projektu v úvahu, Nez začnete Muze POMOCI, ABY był proces Bude mit mnohem hladčeji. Naučte se Správně způsoby, Jak najít TU správnou polohu, navrhnout svůj domov, získat povolení zaškrtněte Správně, je lámání Pudu. Viz Krok 1 se naučit, Jak Začít budovat svůj Vlastní dům.
Obsazení
1
Vyhledání Místa
Obrazek s názvem Cant_Ranch_House_in_20111
Choose žádoucí místo pro VÁŠ dům. Existuje mnoho faktoru, ABY zvážila PŘI Hledání vhodného umístění na kterém se Dá stavět svůj domov. Přemýšlejte o miste, Které chcete žít dlouhodobě mějte na Myśli Things, Jako je:
Klimatu. Zvláłtní Opatření Musi Být provedeno pro zabudování povodeň, vichřice, intenzivní teplo, mrazivém chladu a další Extrémní Weather klimatických podmínkách.
Stabilita podloží. Domy postavené na posouvání písku, špinavý půdy, Nebo Jiné nestabilní ZEMI, Bude pravděpodobně selhání Behem Krátkého časového období, pokud JSOU založeny na speciálních základech Nebo pilířích.
Dostupnost inženýrských siti. Pokud Máte v úmyslu mit elektrickou Energii, pitnou vodu, telefon a další vymoženosti, ujistěte se, ZE tito poskytovatelé užitkové nabídnout jim v daném miste.
infrastrukturu SPOLEČENSTVÍ. Pokud Máte v planu na výchovu dětí, Nebo mit děti, ujistěte se, ZE dobrá kvalita škol JSOU k dispozici. Zkontrolujte, ZDA jste v Policejní pravomoci, ABY VÁS ochrání Před zločinem, podívejte se na Vzdálenost, kterou Bude Muset cestovat kutily získání základních komodit, a až, ZDA lékařská pomoc JE neďaleko.
Obrazek s názvem postavit dům Krok 22
Choose vlastnost, na Které se Bude stavět kupte ji. Chcete-li muze byt překážkou V závislosti na nákladech, váza dostupných prostředků. Stavba domu JE nákladný proces, pivo Včetně vhodnou nemovitost JE TaKé hlavním investičním stejně důležitá Jako homebuilding. Rozhodněte se, Jak budete PLATIT za stavební projekt kupředu jen Začít TENTO proces se Zemi.
Někteří stavitelé domů zvolí získat stavební úvěr na nákup pozemku zajištěné finanční prostředky na stavebním projektu. Chcete-li vyžaduje uzavřít smlouvu se stavitelem Nebo zhotovitele, je půjčka Musi odkazovat životopisu, which stavitele sloužit Jako smlouva Mezi Vami stavitele, stejně Jako zdroj financování pro TENTO projekt. K Tomu budete Muset počkat, Až jste najal prověřeni stavitel Před nákupem pozemku. [1]
Obrazek s názvem 328091 3 13
Maji tu vlastnost, kterou kontrolují, je stopu domu nachází. Toto Není nezbytně Nutné, je, aby zejména pokud jste staví na velkém pozemku, pivo pokud existuje pochybnost o vlastnických Linek, Které se udelat, ABY VÁS ujistit, Nejsou zasahovala dělat sousedova pozemku, NEBO Mesta. Chcete-li Muze Být užitečné PŘI POHYBU Vpřed se stavebním procesů.