plot

Chraňte bazén plotem s bránou

Nejkvalitnější hliníku bazén oplocení dnes na trhu, doživotní záruka.

Všechny Protector Hliníkové bazén Panely a vrata byly přepracovány tak, aby zvýšila svou sílu ještě dále. Od srpna 2016 všechny bazénové panely Protector a branky bude obsahovat naše nové jádro systému ultra pevnost Ulti-M8. Tento upgrade do našeho sortimentu je k dispozici další vnitřní žebra na všechny demonstrací plus horními a spodními kolejnicemi, dělat Protector bazén panely a brány nejsilnější hliníkový systém oplocení jsou k dispozici v současné době. Věříme, že tento trh vede výrobní systém ještě více posílí naši značku návrh oplocení můžete důvěřovat pro život.

Protector Hliník je odhodlána ke zlepšení bezpečnosti v okolí bazénu. Naše oplocení je pouze bazén oplocení schválila královskou Lifesaving Austrálii. Všechny naše panely přesáhnout současnou australskou normu, jsou také zahrnuty Codemark certifikaci, což znamená, že jsou schváleny všemi stavebními úřady po celé Austrálii a na Novém Zélandu.

Panely jsou k dispozici z regálu z Bunnings Warehouse v paletě barev a profilů, nebo si můžete objednat na zakázku žádnou velikost, styl a barvu při návštěvě Bunnings Skladovací speciální objednávky Desk.

Gates, Pilíř, držáky a upevňovací prvky jsou k dispozici v odpovídající barvy k dokončení úlohy.